Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Johan Stark (S)

Kontaktinformation

E-post:
johan.stark@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Arbetsmarknad, Näringsliv och Attraktivitet Ersättare 2016-11-02 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14