Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Nena Stamenkovic (S)

Kontaktinformation

E-post:
nena.stamenkovic@rjl.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Länspensionärsrådet Ersättare 2019-01-29 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31