Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Azra Muranovic Mujagic (S)

Kontaktinformation

E-post:
azra.muranovic.mujagic@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Trafik, Infrastruktur och miljö Ersättare 2017-02-07 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14