Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Fredrik Johansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-251 84 95 (mobil)

E-post:
fredrik.c.johansson@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Arbetsmarknad, Näringsliv och Attraktivitet Ersättare 2016-06-21 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14