Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Tommy Bengtsson (V)

Kontaktinformation

Telefon:
0383-10144 (bostad)
070-7880733 (mobil)

E-post:
tommy.bengtsson@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Trafik, Infrastruktur och miljö 1:e ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14