Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Lars Carlborg (M)

Kontaktinformation

E-post:
lars.carlborg@rjl.se

Bild på Lars Carlborg

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Arbetsmarknad, Näringsliv och Attraktivitet Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14