Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Mihahi Banica (MP)

Kontaktinformation

E-post:
mihai.banica@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Patientnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14