Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Robert Andersson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
robert.andersson@rjl.se

Bild på Robert Andersson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för trafik, infrastruktur och miljö Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2:e vice ordförande 2018-12-04 - 2022-10-14