Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Monica Samuelsson (KD)

Kontaktinformation

Telefon:
070-6208961 (mobil)

E-post:
monica.samuelsson@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för arbetsmarknad, näringslliv och attraktivitet 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14