Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Erik Wågman (S)

Kontaktinformation

Telefon:
072-5237528 (mobil)

E-post:
erik.wagman@rjl.se

Bild på Erik Wågman

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14