Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Carina Bardh (M)

Kontaktinformation

E-post:
carina.bardh@rjl.se

Bild på Carina Bardh

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Arbetsmarknad, Näringsliv och Attraktivitet Ledamot 2017-08-29 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14