Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Thomas Gustafsson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-6150025 (mobil)

E-post:
thomas.gustafsson@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Parlamentarisk nämnd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14