Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Gabriella Mohlin (S)

Kontaktinformation

E-post:
gabriella.mohlin@rjl.se

Bild på Gabriella Mohlin

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för trafik, infrastruktur och miljö Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14