Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Raymond Pettersson (C)

Kontaktinformation

E-post:
raymond.pettersson@rjl.se

Bild på Raymond Pettersson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Arbetsmarknad, Näringsliv och Attraktivitet 1:e ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14