Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Emilie Walfridsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
emilie.walfridsson@rjl.se

Bild på Emilie Walfridsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård 1:e ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14