Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Jeanette Söderström (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-3140909 (mobil)

E-post:
jeanette.soderstrom@rjl.se

Bild på Jeanette Söderström

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för trafik, infrastruktur och miljö Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Parlamentarisk nämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14