Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Samuel Godrén (SD)

Kontaktinformation

Telefon:
070-6321755 (mobil)

E-post:
samuel.godren@rjl.se

Bild på Samuel Godrén

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Parlamentarisk nämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31