Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Malin Wengholm (M)

Kontaktinformation

E-post:
malin.wengholm@rjl.se

Bild på Malin Wengholm

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31