Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Mikael Ekvall (V)

Kontaktinformation

Telefon:
073-839 23 04 (mobil)

E-post:
mikael.ekvall@rjl.se

Bild på Mikael Ekvall

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Länspensionärsrådet Ersättare 2019-01-29 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31