Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Håkan Sandgren (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0703-678364 (mobil)

E-post:
hakan.sandgren@rjl.se

Bild på Håkan Sandgren

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Länspensionärsrådet Ordförande 2019-01-29 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen 1:e ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31