Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Ann-Kristine Göransson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-7171166 (mobil)

E-post:
ann-kristin.goransson@rjl.se

Bild på Ann-Kristine Göransson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård 1:e ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14