Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Angela Rindehag Hafström (L)

Kontaktinformation

E-post:
angela.rindehag.hafstrom@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård 1:e ersättare 2020-02-04 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2021-09-01 - 2022-10-14