Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Jon Heinpalu (MP)

Kontaktinformation

E-post:
jon.heinpalu@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för arbetsmarknad, näringslliv och attraktivitet Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2019-03-06 - 2022-10-14