Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Kerstin Klasson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
Kerstin.Klasson@rjl.se

Bild på Kerstin Klasson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Patientnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2019-03-06 - 2022-10-14