Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Katja Ganekind (SD)

Kontaktinformation

E-post:
katja.ganekind@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård Ersättare 2019-11-05 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-11-27 - 2022-10-14