Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Carina Stende (S)

Kontaktinformation

E-post:
carina.stende@rjl.se

Bild på Carina Stende

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige Ledamot 2020-02-27 - 2022-10-14
Regionstyrelsen 1:e ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31