Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Mona Milton (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård 1:e ersättare 2019-11-05 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 1:e ersättare 2019-10-22 - 2022-10-14