Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Erik Lagärde (KD)

Kontaktinformation

E-post:
erik.lagarde@rjl.se

Bild på Erik Lagärde

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för trafik, infrastruktur och miljö Ersättare 2020-02-04 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14