Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Mats Antonsson (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Parlamentarisk nämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Patientnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14