Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Mattias Johansson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
mattias.johansson@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för trafik, infrastruktur och miljö Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-12-18 - 2022-10-14