Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Magnus Bodenäs (BA)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.bodenas@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31