Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Linda Gerdin (BA)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14