Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Sara Wallby (BA)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen 1:e ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31