Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Frida Aronsson (BA)

Kontaktinformation

E-post:
frida.aronsson@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Parlamentarisk nämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 1:e ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14