Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Ervisa Dani (L)

Kontaktinformation

E-post:
ervisa.dani@rjl.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för trafik, infrastruktur och miljö Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Parlamentarisk nämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 1:e ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14