Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Per Högberg (KD)

Kontaktinformation

E-post:
per.hogberg@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Parlamentarisk nämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14