Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Liza Oswald (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-2008313 (mobil)

E-post:
liza.oswald@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för trafik, infrastruktur och miljö Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14