Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Agnetha Lundberg (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 1:e ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14