Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Carina Källman (M)

Kontaktinformation

Telefon:
073-3141749 (mobil)

E-post:
carina.kallman@rjl.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Patientnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14