Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Magnus Berndtzon (M)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.berndtzon@rjl.se

Bild på Magnus Berndtzon

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård 1:e ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 1:e ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14