Förtroendevalda politiker i Region Jönköpings län

Jakob Olofsgård (L)

Kontaktinformation

E-post:
jakob.olofsgard@rjl.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämnd för Folkhälsa och sjukvård Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Parlamentarisk nämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14